ZAJĘCIA I GRUPY

Stowarzyszenie Pływackie Swimmers zaprasza dzieci na DARMOWE lekcje pływania do powyższych grup.

Darmowe zajęcia prowadzone są na podstawie programu „Nauka pływania z Mistrzem Świata” jako finansowego zadania publicznego ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej w ramach programu „Mikro Granty”

Płatne że środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej na podstawie umowy z dnia 10.10.2023 nr 307176/2023/MG w kwocie 14600 zł.

NAUKA I DOSKONALENIE

Nasz autorski i progresywny program instruktażowy pływania dla dzieci, młodzieży i dorosłych charakteryzuje się bardzo dokładnym podejściem do ułożenia ciała w wodzie, co pozwala nam bardzo szybko wprowadzić ćwiczenia ruchów lokomocyjnych pływaka, a co za tym idzie, początkujący pływacy bardzo szybko zaczynają pływać i doskonalić swoją technikę pływania. Nasze grupy liczą od 4 do 6 pływaków, co zapewnia  wysoce spersonalizowane zajęcia prowadzone przez naszych wykwalifikowanych instruktorów.

Niezależnie od tego, czy pływak jest zainteresowany nauką podstawowych umiejętności pływania, czy też ma w planach karierę pływaka wyczynowego, każdy uczeń będzie miał okazję uczyć się od wykwalifikowanych instruktorów.

Ilość miejsc jest ograniczona — zarejestruj się już dziś!

GRUPY DLA DZIECI

Grupa 1 – Pon 17:00 – 18:00 grupa średnio zaawansowana (od 10 r.ż.)

Grupa 2 – Pt 17:30 – 18:30 grupa początkująca (od 8 r.ż.)

Grupa 3 – Wt, Śr, Czw 6:15 – 7:15 grupa zaawansowana (dzieci starsze)

Zapisy:

info@swimmersteam.pl

lub poprzez formularz kontaktowy  

GRUPY DLA DOROSŁYCH

Grupa dla dorosłych przeznaczona jest dla osób nieumiejących pływać lub dla osób, które pływają słabo:

 • Boisz się wody?
 • Przeżyłeś traumę topiąc się?
 • Chciałbyś mieć więcej zaufania do wody i co ważniejsze do swoich umiejętności?
 • Chciałbyś nauczyć się podstawowych stylów pływackich, które zapewnią Ci relaks nad wodą?

Ta grupa jest dla Ciebie.  Nasze zajęcia pozwolą Ci cieszyć się spędzaniem czasu w wodzie bez lęku i z przyjemnością. Jeśli uważasz że ta grupa jest dla Ciebie zapraszamy, nie wstydź się. Człowiek to istota, która nie potrafi od urodzenia pływać więc zapewniamy cię że na początku każdy z nas nie pływał. Nasz program nauki pływania dla dorosłych stopniowo zbuduje Twoją pewność siebie i poprawi Twoje umiejętności w wodzie. 

1. Grupa początkująca: Pon 20:00 – 21:00
2. Grupa Masters:  Wt, Czw 20:00 – 21:00

LEKCJE PRYWATNE

Oprócz lekcji grupowych Stowarzyszenie Pływackie Swimmers oferuje prywatne lekcje pływania prowadzone przez naszych wysokiej klasy trenerów.  Jest to trening fizyczny całego ciała, a także wyzwanie umysłowe.  Pływanie z odpowiednią techniką pomoże Ci uniknąć kontuzji i pozwoli zmaksymalizować czas spędzony na pływalni, pracując nad swoimi celami. Nasz Klub składa się z grup treningowych, w których pływacy w podobnym wieku i podobnym poziomie umiejętności ćwiczą razem. Chociaż istnieje wiele pozytywnych korzyści płynących z trenowania w grupie, mamy dla Ciebie także inne rozwiązanie. Jeśli Twoje dziecko wymaga dodatkowej uwagi lub uczy się w innym tempie niż jego rówieśnicy, prywatne lekcje pływania mogą być doskonałą opcją do rozważenia i rozwiązania problemu. 

Kto może zapisać się na prywatne lekcje pływania?

Prywatne lekcje pływania w Swimmers są przeznaczone dla Wszystkich pływaków, którzy już umieją pływać i chcą udoskonalić swoje techniki pływania lub nauczyć się określonej techniki lub umiejętności, a także dla nieumiejących pływać. 

Jeśli uważasz, że Ty lub Twoje dziecko moglibyście skorzystać treningu  1 na 1, skontaktuj się z jednym z trenerów wymienionych poniżej, aby omówić potrzeby Twojego dziecka, dostępność trenera i stawkę cenową. 

Remigiusz Gołębiowski – 601 333 782

Hubert Lis –  785 120 001

10 najważniejszych korzyści płynących z prywatnych lekcji pływania:

 1. Personalizacja

Nie ma dwóch takich samych ludzi. To samo dotyczy umiejętności i stylu pływania każdego. Jeśli Twoje lub Twoje dziecko uczy się w innym tempie, nasi trenerzy mogą zmodyfikować lub spersonalizować prywatne lekcje pływania tak, aby dopasować je do Twoich potrzeb. Te zajęcia o niskiej presji, oznaczają, że ​​Ty/ono poczujesz wsparcie w nauce, aby odnieść sukces. 

 1. Spersonalizowana informacja zwrotna

Na prywatnych lekcjach pływak otrzymuje konkretne informacje częściej niż podczas treningów grupowych, co jest bardzo pomocne w dostosowaniu się pływaka do wymagań trenera i trenera do pływaka. Można również zadawać pytania bez rozpraszania uwagi innych pływaków.

 1. Wykwalifikowani trenerzy 

Wszyscy nasi trenerzy posiadają certyfikaty PZP i mają duże doświadczenie w coachingu i nauczaniu prywatnych lekcji pływania. Są przeszkoleni w zakresie resuscytacji krążeniowo-oddechowej i pierwszej pomocy, a także wielu innych umiejętnościach związanych z wodą, aby zapewnić bezpieczeństwo.

 1. Wygoda

W przeciwieństwie do praktyk grupowych, prywatne lekcje pozwalają zaplanować je według Twoich potrzeb. Trenerzy umawiają się z Tobą tak, aby dopasować lekcje do Twojego harmonogramu lub  Twojego dziecka, abyście nie przegapili lekcji. A jeśli tak? Zawsze możemy zmienić termin.

 1. Wyjątkowe podejście

Najbardziej martwimy się o bezpieczeństwo, naukę i poprawne pływanie Ciebie lub Twojego dziecka. Dla kogoś o specjalnych zdolnościach, prywatne lekcje byłyby świetnym początkiem, aby zapewnić Tobie lub Twojemu dziecku odpowiednią uwagę bez rozpraszania uwagi innych uczniów. Wiele osób ma specyficzne potrzeby sensoryczne. Nasi trenerzy, w skoncentrowanym środowisku jeden na jednego, są przeszkoleni do obsługi wielu różnych scenariuszy.

 1. Cele

Czy masz cel? Czy Twoje dziecko musi osiągnąć określony czas lub umiejętności, aby awansować czy dostać się do drużyny? Chcesz osiągnąć cel fitness? Nasi trenerzy są gotowi i chętni do pomocy w osiągnięciu Twoich celów pływackich. Wyznaczanie celów jest jednym z wielu obszarów, w których może pomóc prywatna lekcja pływania.

 1. Więcej czasu

Podczas lekcji prywatnych trenerzy mogą przez całą lekcję poświęcać uczniowi pełną uwagę. Oznacza to, że uczeń będzie bardziej skłonny do szybszej nauki.

 1. Młodsi uczniowie

Jeśli Twoje dziecko jest jeszcze bardzo małe, może odczuwać lęk związany z separacją ze strony rodziców, jeśli jest w grupie. Z jednym trenerem na prywatnej lekcji pływania, będą w stanie złagodzić obawy stresu  Twojego dziecka, pokazując mu, jak czuć się komfortowo w wodzie

 1. Przezwyciężenie traumy wodnej

Wiele osób w każdym wieku boi się wody. Może to być spowodowane złym doświadczeniem, jakiego doświadczyli, gdy byli bardzo młodzi, lub czymś, co widzieli w telewizji lub mediach. Jednak bycie wolnym i sprawnym  w wodzie to jedna z największych przyjemności życia. Nasi trenerzy są cierpliwi i mili i naprawdę chcą pomóc uczniom przezwyciężyć ich lęki, aby mogli ponownie cieszyć się wodą.

 1. Lekcje półprywatne

Czy lekcje jeden na jednego to zbyt duża presja? Nasi trenerzy oferują zajęcia półprywatne, w których może im towarzyszyć rodzeństwo lub przyjaciel. W rezultacie obaj mogą skorzystać na lekcjach niestandardowych. Posiadanie przyjaciela lub kogoś w podobnym wieku i podobnych umiejętnościach to świetny sposób na wprowadzenie ich w pływanie bez poczucia, że ​​wszystkie oczy są skupione wyłącznie na nich.