GRUPY SPORTOWE

PŁYWANIE SPORTOWE SPRINT

Jesteśmy profesjonalną drużyną pływacką certyfikowana przez Polski Związek Pływacki, skupiającą juniorów i seniorów, którzy startują na dystansach sprinterskich. Do naszej drużyny przyjmujemy tylko pływających zawodników, którzy są zorientowani na profesjonalne trenowanie startów sprinterskich. Nasze treningi prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę trenerską, w wodzie jak i na lądzie.

Na naszych treningach trener współpracuje z zawodnikiem i zawodnik z trenerem, wszystkie trening są omawiane z zawodnikami i dopasowane do ich możliwości i celów. 

Na naszych treningach nie zmuszamy zawodników do trenowania, na naszych treningach zawodnicy trenują dla siebie, a trener jest wsparciem merytorycznym i psychologicznym. 

Jesteś zainteresowany wstąpieniem do naszej drużyny skontaktuj się z naszym biurem info@swimmersteam.pl

Zapisz się wypełniając formularz członkowski naszego klubu.

PŁYWANIE MASTERS, OPEN WATER, TRIATHLON

Mastersi to grupa ludzi, którzy lubią pływać ze względu na korzyści zdrowotne, rekreacyjne i fizyczne. Obejmujemy wszystkie kategorie wiekowe (18+) i wszystkie poziomy zaawansowania, od nowicjuszy po uznanych w kraju i na świecie zawodników.

Naszym założeniem jest aby przygotować Cię do startu w zawodach w kategorii Masters, w zawodach Open Water lub w Triathlonie. Podczas treningów nasi doświadczeni trenerzy skupiają się na poprawie Twojej techniki, aby Twoje pływanie było efektywniejsze, na poprawie Twojej kondycji i na szczegółach technicznych, które pomogą Ci osiągać lepsze rezultaty. 

Tylko Ty decydujesz jaki jest Twój cel.

Swimmers Masters oferuje dwa treningi w tygodniu. Oferujemy również prywatne lekcje pływania dla tych, którzy szukają indywidualnego czasu na poprawę techniki czy wytrzymałości. Aby uzyskać więcej informacji, zadzwoń lub napisz do nas.

Jeśli chcesz zobaczyć, czym jest grupa Masters, zapraszamy Cię na pierwszy darmowy trening. Jeśli uznasz, że nasza oferta Ci odpowiada, zadzwoń. by Aby rozpocząć rejestrację. Pobierz deklarację członkowską, oświadczenie o braku przeciwskazań i zasady bezpieczeństwa, podpisz i odeślij do Stowarzyszenia lub wydrukuj podpisz i weź ze sobą na pierwsze zajęcia.

Zapisz się wypełniając formularz członkowski naszego klubu.

WTOREK: 20.00 – 21.00 

CZWARTEK  20.00 – 21.00

PŁYWANIE LODOWE

Jeśli jesteś ciekawy ekstremalnego sportu pływackiego, zapraszamy do ICE Swimmers. 

Jesteś początkującym morsem lub już pływającym morsem, chcesz pływać ekstremalnych temperaturach, chcesz brać udział w zawodach pływania zimowego możesz dołączyć do drużyny ICE SWIMMERS, w której przygotujemy cię do tego.

Zapraszamy na treningi pływania lodowego, które mogą Cię przygotować do startu w zawodach lub do podjęcia jednego z kilku wyzwań tj. pierwszy start na 1 km czy Mila lodowa (woda musi mieć zawsze poniżej 5°C) 

Treningi zawsze odbywają się na zewnątrz i głównym ich aspektem jest przygotowanie Ciebie i Twojego ciała do ekstremalnych temperatur i do dystansu, który będziesz chciał pokonać, a to wszystko pod okiem naszego trenera, który od ponad 10 lat zajmuje się tym ekstremalnym sportem.

Zapisz się wypełniając formularz członkowski naszego klubu.