Kim Jesteśmy?

STOWARZYSZENIE PŁYWACKIE SWIMMERS ​

Stowarzyszenie Pływackie Swimmers to drużyna pływacka ze szkołą pływania, która zatrudnia kadrę wysoko wykwalifikowanych  trenerów pływania.

Zajmujemy się promocją pływania dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Oferujemy programy dla pływaków w każdym wieku i na każdym poziomie rozwoju pływackiego, od początkującego 6 latka, przez startujących juniorów i seniorów, aż po pływających Mastersów i Triathlonistów. 

Zajmujemy się nauką i doskonaleniem pływania, treningami sportowymi, pływaniem w wodach otwartych, a także, ostatnio popularnym pływaniem lodowym. Nasi trenerzy to byli zawodnicy startujący na najważniejszych imprezach w Polsce i zagranicą. Medaliści Mistrzostw Polski i Świata, absolwenci Warszawskiej AWF, certyfikowani i doświadczeni trenerzy pływania. 

Misją naszego Stowarzyszenia jest popularyzacja pływania i udowodnienie, że trenować może każdy – niezależnie od wieku. Niezależnie czy podjąłeś naukę pływania, bo chcesz być sprawny, albo zdrowy, albo rywalizować na najwyższym poziomie, pamiętaj BAWMY SIĘ TYM.