nasza kadra

Remigiusz Gołębiowski

trener główny

Prowadzi zajęcia w grupach:

  • masters
  • dzieci
  • indywidualne

E-mail: remog@swimmersteam.pl

Trener pływania z 25 letnim stażem, absolwent warszawskiej AWF, certyfikowany trener Polskiego Związku Pływackiego, Certyfikowany trener World Open Water Swimming Association, dwukrotny Mistrz Świata w pływaniu lodowym, wielokrotny Mistrz Polski w pływaniu Open Water w kategorii Masters. Swoją karierę trenerską rozpoczął już jako instruktor podczas studiów, kiedy to zdobywał swoje doświadczenie prowadząc grupy dla niemowląt, dzieci i dorosłych. Ma też duże doświadczenie w pracy z dziećmi z niepełnosprawnością umysłową, a także z niewidomymi. Po obronie pracy magisterskiej szlifował swój fach w USA jako asystent trenera grupy seniorów i jako trener juniorów i Mastersów. Tam też zdobył amerykańskie uprawnienia ratownika i trenera Open Water. Po powrocie ze Stanów Zjednoczonych pracował w kilku Klubach, aż do czasu gdy otworzył wraz z przyjaciółmi Stowarzyszenie Pływackie Swimmers. 

Hubert LIS

trener

Prowadzi zajęcia w grupach:

  • masters
  • dzieci
  • indywidualne

E-mail: hmlis@yahoo.com

Absolwent warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego. Karierę pływacką rozpoczął w klubie Wisła Puławy zdobywając medale na każdych mistrzostwach Polski, reprezentant Kadry Narodowej, uczestnik Mistrzostw Europy Juniorów w pływaniu w Leeds. Po szkole średniej, zawodnik AZS AWF Warszawa, wieloletni medalista Mistrzostw Polski Seniorów, współrekordzista Polski Seniorów w sztafecie 4×200 m. stylem dow. Od 14 lat trenerska współpraca z Masters Team. Wieloletni trener nauki pływania z dziećmi.

Ewelina Ancypa

trener

Prowadzi zajęcia w grupach:

  • dzieci
  • dorośli
  • kobiety w ciąży

Fizjoterapia w wodzie po operacjach, urazach, kontuzjach

E-mail: akademiaabs@gmail.com

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie oraz Wyższej Szkoły Rehabilitacji w Warszawie. Była piłkarka ręczna, od zawsze związana ze sportem. Jest właścicielką Szkoły Pływania ABS Swim School w Warszawie. Prowadzi zajęcia w wodzie dla dzieci, dorosłych i kobiet w ciąży. Nauką pływania zajmuje się już 12 lat . Prowadzi również fizjoterapię  w centrum Achillmedsport o profilu ortopedycznym i sportowym..  Jest także trenerką personalną specjalizującą się w treningu funkcjonalnym, treningu siłowym i treningu kettlebell. Z powodzeniem pracuje z dziećmi i prowadzi korektywę i trening ogólnorozwojowy dla dzieci. Pasjonatka zdrowego stylu życia z 15-letnim doświadczeniem w pracy z dziećmi oraz osobami dorosłymi.